Zajęcia online od 20 kwietnia 2020

Szanowni Państwo!

 

Od 20 kwietnia rozpoczynamy zajęcia online 2 x tygodniowo. Ci z Państwa, którzy zdecydowali się na kontynuację kursu online, dostaną na sms terminy drugich zajęć. Przechodzimy na zajęcia 2x tygodniowo i realizujemy program, aby poprowadzić kursy do końca w tym roku.

 

 

Proszę dzieci o przygotowanie podręczników (te grupy, które mają), gdyż zajęcia - prócz oczywiście tego wszystkiego, co robiliśmy dotychczas (zabawy, czytanie, piosenki, mówienie) - będę prowadziła na podręczniku cyfrowym (będzie widoczny na tablicy), jak na zdjęciu poniżej.

 

 

 

Bardzo proszę o regularne przychodzenie na zajęcia, dzieci nie będą dostawać ode mnie prac

 

domowych, gdyż zdaję sobie sprawę, że są obecnie przeciążeni pracami związanymi z

 

realizacją zajęć w szkole. Ewentualne prace w ćwiczeniach będą dla chętnych.  Postaram się

 

regularnie umieszczać na stronie po każdym tygodniu zestaw nowych filmów/gier, które

 

pomogą dzieciom w opanowaniu i poćwiczeniu materiału w nieco inny sposób:)

 

Zajęcia staram się prowadzić w taki sposób, aby Państwo ani dzieci nie byli stratni, a platforma, z której korzystam, jest przeze mnie miesięcznie opłacana, aby zagwarantować Państwu najlepszą jakość zajęć, ale w obecnych czasach niestety wszystko czasem może zawodzić, więc przewiduję niejedną awarię. Jeżeli zajęcia nie odbędą się z przyczyn technicznych moich lub platformy, wtedy zajęcia NIE są liczone do przeprowadzonych. Grupy też staram się nadal utrzymać małe i mimo iż wykupiłam miejsca do 8 osób obecnie maksymalna grupa to 4 osoby.

 

Niestety wiem, że godziny będą przeze mnie narzucone, jednak bardzo proszę o kontakt tylko wtedy, gdy naprawdę nie ma możliwości odbycia zajęć w tych terminach, gdyż ja mam małą możliwość ustalania terminów, sama też próbuję "ogarnąć" szkołę domową:-)

 

 

Osoby, które nie będą kontynuowały zajęć online, dostaną ode mnie informację sms o niedopłacie/nadpłacie za kurs.

 

Więcej informacji tutaj:

 

Mam nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie dla nasz wszystkich łatwiejszy! :)

 

Paulina Łoboda

Write a comment

Comments: 0