Podziękowania i informacje o wrześniu!

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie chciałam Państwu podziękować za zeszły rok nauki! Gdyby nie Państwa wsparcie i zaangażowanie w naukę dzieci, nie  byłoby możliwe kontynuowanie zajęć w formie online!

 

Bardzo dziękuję za cierpliwość oraz pomoc przy dzieciach, które też na początku z pewnością były zagubione i nie wiedziały, jak to wszystko będzie wyglądać. 

 

Ze swojej strony też starałam się dzieciom zagwarantować naukę w przyjemny, angażujący sposób na sprawdzonej platformie do nauk języków obcych. Mam nadzieję, że dzieci zadowolone, gdyż dzięki dostępnej technologii starałam się podążać za zainteresowaniami dzieci i ćwiczyć z nimi angielski, korzystając nie tylko z e-podręczników, ale i dostępnych filmów, piosenek, gier!

co z wrześniem? NADAL ONLINE?

Tego jeszcze nie wie chyba nikt!

Jeżeli dzieci wrócą do szkół publicznych nadal w reżimie sanitarnym, niestety nie będę w stanie zorganizować zajęć stacjonarnych dla grup. Jak Państwu pisałam wcześniej, u mnie są za małe sale, aby dzieci i młodzież mogli zachować wymagany dystans. 

CZY JESTEM ZAPISANY?

Każdemu, kto się zapisał do grupy, będę wysyłać potwierdzenie kontynuacji zajęć w grupie (do 12 lipca powinni Państwo dostać, jeżeli tak się nie stało - proszę o kontakt).

Czy coś się zmieni?

Cennik - nie! Ale szykuję kilka niespodzianek dla dzieciaków!

 

  • Po pierwsze, chcę, aby zajęcia stacjonarne były dla nich równie interesujące jak te online. Coś wymyślę, aby w te wszystkie gry/piosenki/filmy  pojawiały się na zajęciach stacjonarnych. Ja nie wiem, co się z dziećmi stało, ale podczas zajęć online 95% dzieciaków NIE narzekało na żadną z gier/filmów jakie im proponowałam. Nie wiem, z czego to wynika, podczas zajęć stacjonarnych narzekania się częściej zdarzały :) 

 

  • Po drugie, jedną salę chcę przeznaczyć na BOARD GAME ROOM  :) To będzie nasza sala planszówek, gier karcianych, itp. Podłogowych!

 

  • Wiele grup (tych starszych, nie klasy 1,2,3) będzie  miało podręcznik, ale bez zeszytu ćwiczeń - zaczynamy trudniejsze serie (Activate, Cosmic) i sam podręcznik to koszt około 90zł. Ale, zamiast zeszytu ćwiczeń, dzieciaki będą miały do wykonania gry/zadania na Wordwall, gdzie mam wykupione konto i będę mogła sprawdzić, kto faktycznie robił! Informacje o tym mogę zawsze Państwu podać!


Jak Państwo widzą, ja się naprawdę szykuję na powrót dzieci do sal, bo kiedyś to w końcu nastąpi! Ale prawdopodobnie jeszcze nie we wrześniu.

 

Serdecznie pozdrawiam!

Paulina Łoboda

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Karolina Wicik (Wednesday, 01 July 2020 17:48)

    Dzień dobry. Pani Paulino, jak nie stacjonarnie to może być online- tak tez jest dobrze i wygodnie� Pozdrawiam