Czas Past Simple w kontekście! E-book do uzupełniania i nauki!

Ucz się gramatyki w kontekście! Czytaj opowiadanie  oraz wpisz odpowiednią formę wyrazu!

 

Doskonała pomoc dla pasjonatów języka angielskiegomoli książkowych albo uczniów przygotowujących się do egzaminów językowych (np. egzamin ósmoklasisty, matura podstawowa/rozszerzona, egzamin FCE).

E-book do ćwiczenia czasu Past Simple oraz słownictwa na poziomie A2/B1. Pełna humoru opowieść o stadzie owiec, które podejmuje walkę z wilkiem.

CO ZAWIERA E-BOOK?

Polecane szczególnie dla uczniów, którzy lubią czytać opowiadania, a nie tylko wykonywać kolejne ćwiczenie w podręczniku!

  • 29 stron samego opowiadania w języku angielskim  do samodzielnego druku!
  • klucz odpowiedzi  10 stron
  • DODATKOWO: opowiadanie w języku polskim  8 stron

czas past simple

  • E-book zawiera ponad 100 luk do wpisania odpowiedniej formy czasownika!
  • Ćwiczone są nie tylko czasowniki regularne, ale też wiele czasowników nieregularnych!

słownictwo

  • W e-booku zostało wytłumaczonych (razem z definicjami lub synonimami) ponad 100 słówek i zwrotów, które mogą sprawiać trudność!
  • Na samym końcu dołączone są specjalne tabelki, w które można wpisywać słówka do zapamiętania!

PRZYKŁADOWE STRONY

O AUTORACH

Uczę angielskiego już ponad 20 lat – zaczęłam uczyć innych, będąc jeszcze w  liceum w Krakowie. Nawet studiując na UJ 5-letnią polonistykę, uczyłam angielskiego – aż w końcu, aby uzyskać kwalifikacje, skończyłam również filologię angielską. Uwielbiam eksperymentować z nowymi metodami nauczania oraz wymyślać zabawy, które są angażujące nawet dla najbardziej wymagającej młodzieży! Uważam, że nic nie zabija chęci nauki tak bardzo, jak nuda. 

Więcej o mnie tutaj!

Ukończyłem ekonomię w Szczecinie. Na co dzień pracuje w biurze turystycznym w Kołobrzegu. Od pewnego czasu piszę krótkie (a czasem całkiem długie) opowiadania. Czytam fantastykę od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, najpierw wszystko, co znalazłem w domu wśród książek rodziców, później kupione w księgarniach za zaoszczędzone pieniądze.

Więcej o mnie tutaj!

Write a comment

Comments: 0