Przejście na tryb zdalny (online)

Ani Zoom, ani Skype. LearnCube.

Szanowni Państwo!

W związku z decyzją Premiera (8.10.2020) o włączeniu powiatu kołobrzeskiego do tzw. "żółtej strefy" informuję, że od dnia 10.10.2020 wszystkie zajęcia grupowe przechodzą na tryb zdalny. Dostali Państwo razem z umową aneks dot. zajęć w pandemii, w którym napisane jest, że w przypadku włączenia powiatu kołobrzeskiego do "strefy żółtej" zajęcia są prowadzone wyłącznie w trybie zdalnym do odwołania. 

BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENEI SMS/MESSANGER UCZESTNICTWA PAŃSTWA DZIECI W ZAJĘCIACH ONLINE. 


Wiem, że  Państwa dzieci cieszyły się z zajęć stacjonarnych i możliwości wspólnej zabawy, ale niestety w obecnej sytuacji nie jestem w stanie zagwarantować bezpieczeństwa na grupowych zajęciach dodatkowych.

!

  • Jeżeli uważają Państwo, że zajęcia 2x tyg online są dla Państwa dzieci za dużym obciążeniem, jest możliwość uczestniczenia tylko raz tygodniowo (rata będzie o połowę mniejsza). 

 

  • Jeżeli rezygnują Państwo całkowicie z zajęć online, ale chcą kontynuować w formie stacjonarnej (kiedy to będzie, nie jestem w stanie powiedzieć) - również proszę o informację. Nie płacą Państwo wtedy rat, ale są zapisani na liście osób danej grupy. I gdy zajęcia ruszą stacjonarnie, jest możliwość dołączenia do grupy.

 

  • Jeżeli rezygnują Państwo z zajęć online i chcą zostać wypisani - również proszę o informację, wtedy Nie płacą Państwo rat, zostają Państwo skreśleni z listy danej grupy. Gdy zajęcia ruszą stacjonarnie, nie gwarantuję, że będzie miejsce w grupie. 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do płatności, proszę pamiętać, że wszystko da się obliczyć, zwrócić, zmienić -  w zależności od tego, w jaki sposób będą Państwo kontynuowali naukę. Wiedzą Państwo, że rok temu wszelkie nadpłaty wszystkim obliczyłam i  oddałam :) 


Bardzo się cieszę, że miałam możliwość zobaczyć Państwa dzieci po tak długiej przerwie oraz poznać nowych kursantów.  Mają Państwo naprawdę fantastyczne, chętne do nauki dzieci!

Paulina Łoboda

Write a comment

Comments: 0