Kursy indywidualne

My Personal Tutor

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na zajęcia indywidualne. Kursy indywidualne są dopasowane do oczekiwań Klienta i liczą od 1 do 2 osób.

Kursy są prowadzone  w sali językowej lub w domu Klienta.

CENA

  • Umów się na lekcje  indywidualne z kolegą/ koleżanką i podzielcie się kosztami! Wyjdzie o wiele taniej!

ANGIELSKI ONLINE

Potrzeba tylko działającego internetu, słuchawek, mikrofonu oraz przeglądarki Google Chrome :) Bez aplikacji, bez ściągania licznych wtyczek! Siedź w domu i się ucz!  Dowiedz się więcej!

KOREPETYCJE

Korepetycje zapewniają pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych ucznia

i opanowaniu materiału z bieżących lekcji. Jest to tok nauczania równoległy  do toku nauczania w szkole. Celem korepetycji jest nadrobienie ewentualnych braków.

LEKCJE GRAMATYCZNE

Gramatyka nie musi być nudna! 

Podczas zajęć staramy się wykorzystywać różne pomoce dydaktyczne w celu zobrazowania zagadnień gramatycznych. Wszystkie zagadnienia gramatyczne utrwalamy poprzez ćwiczenia konwersacyjne.EGZAMINY (matura, 8 klasa, FCE)

Podczas zajęć omawiamy  struktury i ćwiczenia egzaminacyjne, a wszelkie zagadnienia leksykalne, gramatyczne, ćwiczenia z czytania, słuchania i mówienia są podporządkowane wyłącznie wymaganiom egzaminacyjnym.

KONWERSACJE

Podczas konwersacji kursanci utrwalają oraz poszerzają swoją wiedzę głównie za pomocą  naturalnej rozmowy (z różnymi pomocami, w zależności od poziomu). Na prośbę lektor może także nad gramatyką.

 

Konwersacje prowadzone są na podstawie urozmaiconych pomocy  wizualnych  oraz gier językowych.

INNE

A może...

Planujesz wyjazd za granicę?

Potrzebujesz specjalistycznego języka w swojej branży?

Chcesz nauczyć się więcej niż oferuje Ci  angielski w szkole?

 

Jesteśmy gotowi spełnić Państwa oczekiwania co do wyglądu kursów indywidualnych.