O nas

Dlaczego do nas?

Zajęcia prowadzone są w małych grupach do maksymalnie 6 osób. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy więcej osób. 

Sale posiadają bogaty zestaw gier ruchowych dla dzieci, gier językowych dla starszaków i inne atrakcje walczące z nudą na lekcji.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze metody językowe, w tym m.in. Communicative Approach, które podkreśla jak ważne są gry językowe w procesie uczenia języka obcego.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana, doświadczona kadra.

Dla przedszkolaków zajęcia prowadzimy atrakcyjną metodą bazującą na nauce przez zabawę - Angielski z Pandy the Panda.

W naszej szkole NIE stosujemy kar (np. karne jeżyki, stawianie w kącie itp.) jako narzędzia służącego do dyscyplinowania dzieci. Zgodnie z najnowszymi trendami w  psychologii staramy się wzbudzić w dzieciach motywację do uczestnictwa w zajęciach oraz kształtować relacje oparte na zasadzie współpracy, a wszelkie bieżące problemy związane z utrzymaniem dyscypliny na lekcji konsultujemy z rodzicami.

Oprócz poziomów początkujących, wszystkie inne grupy prowadzone są wyłącznie w języku angielskim

Szkoła oferuje swoim kursantom  każdej grupy standardowej (rocznej) pakiet gratisowy!

Z myślą o naszych kursantach przygotowaliśmy specjalne oferty dla starszych i młodszych, m.in.  Pogotowie Językowe.

Jako jedyni w rejonie posiadamy  promocje,  które się kumulują! Korzystając z promocji, koszt kursu   może zostać  naprawdę sporo obniżony!

Dbając o wygodę Rodziców  prowadzimy internetowy Wirtualny Sekretariat, w którym na bieżąco aktualizujemy m.in. dokonane płatności, udostępniamy zdjęcia z zajęć, itp. 

Jak uczymy?

Głównym założeniem szkoły jest urozmaicanie zajęć stosując różne metody aktywizujące, w tym przede wszystkim gry  i zabawy. Ale dobór metod jest uzależniony oczywiście od możliwości grupy i oczekiwań Klientow.

Zajęcia urozmaicamy grami, zabawami, ćwiczeniami w parach, grupach, dyskusjami, scenkami– wszystko po to, aby każdy Kursant miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach. Rozumiemy, że chęci do nauki języka nic nie zabija tak szybko jak nuda. Dlatego staramy się walczyć ze stereotypem, że nauka musi być nudna, monotonna i schematyczna.

Dla przedszkolaków mamy przygotowaną specjalną, atrakcyjną ofertę! Program dla najmłodzych Angielski  z Pandy the Panda  specjalne z myślą o nauce przez zabawę. 

W kursach standardowych  rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz  wszystkie podsystemy języka: gramatykę, słownictwo, wymowę.

Zajęcia urozmaicamy autentycznymi  artykułami z gazet i Internetu, fragmentami książek, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy. W grupach bardziej zaawansowanych nie boimy się dyskusji na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne.

Od samego początku uczymy rzeczy praktycznych, czyli takich, które Kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym –  począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu na lotnisku, w restauracji, mieście, poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej.

Naszym celem jest, aby to Kursant starał się mówić jak najwięcej między innymi poprzez stworzenie motywującej i miłej atmosfery. 

Uczymy nie tylko języka akademickiego, ale także ćwiczymy zwroty z języka potocznego, które są używane w codziennej, swobodnej konwesracji.

Podręcznikową bazą metodyczną są tytuły wydawnictwa Oxford University Press, Pearson Longman oraz Et Toiale uzupełniamy je  materiałami  dodatkowymi  dobieranymi przez lektorkę. Jesteśmy świadomi, że  Kursanci podejmą prawdopodbnie decyzję  o zdawaniu egzaminów z angielskiego, dlatego  na zajęciach  omawiamy również przykładowe zagadnienia, ćwiczenia egzaminacyjne.

Naszym celem jest wyeliminowanie  z zajęć (oprócz poziomów podstawowych) języka polskiego. Język ojczysty jesy używany tylko w wyjątkowych sytuacjach i grupach początkujących.

Stosujemy różnorodne ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednio do różnych  stylów uczenia się:wzrokowców (m.in. flashcards, plakaty, fiszki, filmy, obrazki z gazet), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe, układanki, gry planszowe)

Zależy nam na zadowoleniu Klientów i Kursantów, dlatego promujemy ścisłą współpracę Sekretariatu szkoły z Klientami poprzez m.in. wprowadzenie e-dzienników, spotkania z rodzicami, Sekretariat Online.

Wiemy, że Rodzicie i Kursanci lubią widzieć i śledzić postępy w nauce. Dlatego dokonujemy częstej ewaluacji postępów Kursantów w postaci testów. Każde półrocze  kończymy testem półrocznym, którego wyniki mają wpływ na ocenę uzyskaną na certyfikacie kończącym kurs.

W grupach przygotowujących do egzaminu, analizujemy testy z poprzednich lat, co pozwala Kursantom oswoić się z formą egzaminu, a większość ćwiczeń opracowywanych na zajęciach ma podobną formę do zadań egzaminacyjnych.

W grupach egzaminacyjnych często przeprowadzamy próbne egzaminy bazujące na autentycznych arkuszach egzaminacyjnych.