Zespół Dice

PAULINA ŁOBODA

 

właściciel, metodyk, lektor języka angielskiego

 

 

Założyłam  szkołę języka angielskiego, aby realizować swoje pasje: nauczanie języka angielskiego, eksperymentowanie z nowymi grami i zabawami podczas zajęć,  szukanie nowych rozwiązań metodycznych, praca z dziećmi i  młodzieżą, ciągły rozwój osobisty i zawodowy.  Odkąd uczę, walczę ze stereotypem, że nauka i nauczanie języka to nudna i monotonna praca. Pragnę ,aby w mojej szkole kursanci nie tylko uczyli się, ale  przede wszystkim dobrze się bawili oraz rozwijali swoje pasje. Pochodzę z Krakowa, skończyłam dwa studia - pierwsze na Uniwersytecie Jagiellońskim (studia ukończone z wynikiem bardzo dobrym, tytuł magistra), drugie w Szczecinie (studia licencjackie ukończone z wynikiem bardzo dobrym). Łącznie studiowałam 8 lat. Główne doświadczenie zawodowe zdobyłam ucząc języka angielskiego na terenie Kołobrzegu. 

 

Dodatkowe szkolenia/dyplomy:

  • państwowy egzamin Cambridge CAE 
  • państwowy egzamin Cambridge CPE (Certificate of Proficiency in English- poziom najwyższy). "Certyfikat Cambridge English: Proficiency jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących firm i instytucji edukacyjnych na świecie" <--źródło
  • "Mnemotechniki jako wsparcie w nauce języków obcych",szkolenie Pearson;
  • "Praca z uczniami dyslektycznymi", szkolenie Pearson;
  • "Angielski w przedszkolu- praktyczny poradnik", szkolenie Pearson;
  • "Teaching Young Learners- Tips and Tricks", szkolenie Pearson
  • "Rozwój emocjonalny ucznia", szkolenie Pearson
  • "Using Video in and outside the Classroom", szkolenie Pearson
  • "Learner-centred teaching? Yes, but what about my teaching style?", szkolenie Pearson

 

Najbardziej lubię uczyć :  każdego, kto lubi się bawić i uczyć :)

 

W DICE pracuję od: 2015 rok

 

W pracy w DICE najbardziej lubię:   wprowadzać nowe pomysły w życie, wymyślać nowe gry i zabawy , poznawać moich kursantów , oglądać sukcesy moich kursantów.

 

Kiedy nie uczę: spędzam czas z rodziną, czytając kolejną książkę przypalam obiad,  eksperymentuję kulinarnie (z różnym skutkiem), wiecznie planuję kolejne pójście na fitness :) Ponadto lubię tworzyć nowe strony internetowe, czego rezultatem jest strona DICE oraz obecnie, w baardzo wolnym czasie, którego praktycznie na ma, prowadzę inne strony:) Ponadto jestem jednym z założycieli  i jednym z administratorów anglojęzycznej Wiki: Nehrim Wiki. Praktycznie zdecydowana większość opisów jest mojego autorstwa. Napisałam również kilka artykułów w dziale Fan Articles oraz  dokonywałam tłumaczeń piosenek z angielskiego na polski, zachowując stopy metryczne.  Obecnie hobbistycznie pracuję w anglojęzycznym zespole nad Enderal Wiki oraz pracuję nad nową  stroną dot. zabaw wspierających rozwój dziecka. Poza tym jestem  bibliofilem, hobbistą książek w języku angielskim, czego rezultatem jest   umieszczenie skromnej części mojej kolekcji w biblioteczce szkolnej

 

RAFAŁ  ŁOBODA

 

manager, pracownik biurowy

 

Na co dzień pracuję w przedsiębiorstwie turystycznym Albatros.  Po pracy zajmuję się dzieckiem lub pomagam  w prowadzeniu DICE. 

 

W DICE pracuję od: 2015 rok

 

W pracy w DICE najbardziej  lubię: Widzieć zadowolonych klientów  szkoły.

 

Kiedy nie uczę:  Gram w komputerowe strategie i gry RPG, próbuję zrozumieć swoje dziecko, próbuje zrozumieć swoją żonę, słucham muzyki ze starych filmów, myślę jak jeszcze usprawnić DICE.