Zespół Dice

PAULINA ŁOBODA

 

właściciel, metodyk, lektor języka angielskiego

 

Założyłam  szkołę języka angielskiego, aby realizować swoje pasje: nauczanie języka angielskiego, eksperymentowanie z nowymi grami i zabawami podczas zajęć, szukanie nowych rozwiązań metodycznych, praca z dziećmi i  młodzieżą, ciągły rozwój osobisty i zawodowy.  Odkąd uczę, walczę ze stereotypem, że nauka i nauczanie języka to nudna i monotonna praca. Pragnę ,aby w mojej szkole kursanci nie tylko uczyli się, ale  przede wszystkim dobrze się bawili oraz rozwijali swoje pasje.

 

Pochodzę z Krakowa, skończyłam dwa studia – pierwsze na Uniwersytecie Jagiellońskim (studia ukończone z wynikiem bardzo dobrym, tytuł magistra), drugie w Szczecinie (studia licencjackie ukończone z wynikiem bardzo dobrym). Łącznie studiowałam 8 lat. Główne doświadczenie zawodowe zdobyłam, kiedy uczyłam języka angielskiego na terenie Kołobrzegu; jednak wiem, że praca nauczyciela zobowiązuje do ciągłego kształcenia się i doskonalenia swojego warsztatu (z różnych dziedzin), dlatego nieustannie inwestuję w różnego rodzaju lektury lub szkolenia.

 

Dodatkowe szkolenia/dyplomy:

 • państwowy egzamin Cambridge CAE 
 • państwowy egzamin Cambridge CPE (Certificate of Proficiency in English- poziom najwyższy). "Certyfikat Cambridge English: Proficiency jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących firm i instytucji edukacyjnych na świecie" <--źródło
 • "Mnemotechniki jako wsparcie w nauce języków obcych", szkolenie Pearson;
 • "Praca z uczniami dyslektycznymi", szkolenie Pearson;
 • "Angielski w przedszkolu- praktyczny poradnik", szkolenie Pearson;
 • "Teaching Young Learners- Tips and Tricks", szkolenie Pearson
 • "Rozwój emocjonalny ucznia", szkolenie Pearson
 • "Using Video in and outside the Classroom", szkolenie Pearson
 • "Learner-centred teaching? Yes, but what about my teaching style?", szkolenie Pearson
 • "Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka", Lublin
 • Kurs gry na gitarze  (Andy Crolwey's Guitar) (w trakcie)

 

Najbardziej lubię uczyć:  każdego, kto lubi się bawić i uczyć :)

 

W DICE pracuję od: 2015 rou

 

W pracy w DICE najbardziej lubię:   wprowadzać nowe pomysły w życie, wymyślać nowe gry i zabawy , poznawać moich kursantów , oglądać sukcesy moich kursantów.

 

Kiedy nie uczę: spędzam czas z rodziną, czytając kolejną książkę przypalam obiad,  eksperymentuję kulinarnie (z różnym skutkiem), wiecznie planuję kolejne pójście na fitness :) Ponadto lubię tworzyć nowe strony internetowe, czego rezultatem jest strona DICE oraz obecnie, w baardzo wolnym czasie, którego praktycznie na ma, prowadzę inne strony:) Ponadto jestem jednym z założycieli  i jednym z administratorów anglojęzycznej Wiki: Nehrim Wiki. Praktycznie zdecydowana większość opisów jest mojego autorstwa. Napisałam również kilka artykułów w dziale Fan Articles oraz  dokonywałam tłumaczeń piosenek z angielskiego na polski, zachowując stopy metryczne.  Obecnie hobbistycznie pracuję w anglojęzycznym zespole nad Enderal Wiki oraz pracuję nad nową międzynarodową stroną dot. zabaw wspierających rozwój dziecka oraz doskonalę grę na gitarze na kursie Andy Crowley'a.   Poza tym jestem  bibliofilem, hobbistą książek w języku angielskim, czego rezultatem jest  umieszczenie skromnej części mojej kolekcji w biblioteczce szkolnej

 

RAFAŁ  ŁOBODA

 

manager, pracownik biurowy

 

Na co dzień pracuję w przedsiębiorstwie turystycznym Albatros.  Po pracy zajmuję się dzieckiem lub pomagam  w prowadzeniu DICE. 

 

W DICE pracuję od: 2015 rok

 

W pracy w DICE najbardziej  lubię: Widzieć zadowolonych klientów  szkoły.

 

Kiedy nie uczę:  Gram w komputerowe strategie i gry RPG, próbuję zrozumieć swoje dziecko, próbuje zrozumieć swoją żonę, słucham muzyki ze starych filmów, myślę jak jeszcze usprawnić DICE.