"Fantastyczne idiomy. Opowieści z Mrówczej Puszczy" Paulina Łoboda, Rafał Łoboda

Ucz się idiomów za pomocą zabawnych historiiAngielskie idiomy w opowiadaniach (w języku polskim) dla dzieci i młodzieży. 

Nauka idiomów angielskich wcale nie musi być ciężka!

 

Doskonała pomoc uczniów pragnących rozwinąć swoje słownictwo i umiejętność czytania. Polecane szczególnie dla uczniów, którzy lubią czytać opowiadania, a nie tylko wykonywać kolejne ćwiczenie w podręczniku!

NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI ANGIELSKIEGO.

Książka napisana jest w języku polskim, idiomy są wytłumaczone w języku polskim.

 

Dlaczego Wilk Ik stał się niebieski? Co zrobią leniwe psy po spotkaniu kanapowego ziemniaka? Czy detektyw Lowin rozwiąże sprawę tajemniczej autostrady? I czy ktoś uratuje las przed głośnym kotkiem oraz chmarą zarazonów?

Przedziwni mieszkańcy Mrówczej Puszczy zapraszają Was na swoje przygody! Czasem mądre, czasem śmieszne, ale zawsze uczące angielskich idiomów w nietypowy sposób!

KUP TUTAJ

(w przygotowaniu)


PRZYKŁADOWE STRONY


O AUTORACH

Uczę angielskiego już ponad 20 lat – zaczęłam uczyć innych, będąc jeszcze w  liceum w Krakowie. Nawet studiując na UJ 5-letnią polonistykę, uczyłam angielskiego – aż w końcu, aby uzyskać kwalifikacje, skończyłam również filologię angielską. Uwielbiam eksperymentować z nowymi metodami nauczania oraz wymyślać zabawy, które są angażujące nawet dla najbardziej wymagającej młodzieży! Uważam, że nic nie zabija chęci nauki tak bardzo, jak nuda. 

Więcej o mnie tutaj!

Ukończyłem ekonomię w Szczecinie. Na co dzień pracuje w biurze turystycznym w Kołobrzegu. Od pewnego czasu piszę krótkie (a czasem całkiem długie) opowiadania. Czytam fantastykę od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, najpierw wszystko, co znalazłem w domu wśród książek rodziców, później kupione w księgarniach za zaoszczędzone pieniądze.

Mój profil na Lubimyczytać

Więcej o mnie tutaj!

Write a comment

Comments: 0