księga gości

 

Więcej opinii na FACEBOOK.

 

Zapraszam do naszej księgi pamiątkowej!

Zachęcam Was do napisania  swojego zdania, opinii o kursach prowadzonych u nas lub imprezach organizowanych z naszym udziałem. Dla Was to kilka  minut, a  nam może to zdecydowanie pomóc, szczególnie że istniejemy w Kołobrzegu od niedawna. 

Oczywiście, wystarczy jak napiszecie wyłącznie swoje imię lub pseudonim, bez nazwisk.  Oraz imię lektora lub wydarzenia,  którego dotyczy opinia. 

Serdecznie dziękuję za pozostawione komentarze/opinie :)

Paulina Łoboda

Comments: 10
 • #10

  Agnieszka (Saturday, 10 July 2021 11:52)

  Nie spotkalam lepszego nauczyciela niż Pani Paulina. Przesympatyczna , z super podejsciem do dzieci . Lekcje są luźne i może dlatego moje dzieci uwielbiają jej zajęcia ( dużo wiedzy z nich wynoszą ).

 • #9

  Karolina i Maciej (Thursday, 10 June 2021 19:14)

  Pani Paulina prowadzi zajęcia bardzo ciekawie dla dzieci. Gry planszowe, zagadki, piosenki, ciekawa forma zajęć online. Nigdy nie zdarzyło się, aby niechętnie szły na zajęcia.Wszyscy , zaczynając od dorosłych , a kończąc na dzieciach bardzo szanują Panią Paulinę. Osoby, która jest życzliwa, spokojna,przyjemna ale i zdyscyplinowana nie da się nie lubić:) Nawet dzieci to czują. Jest to bardzo uczciwie prowadząca zajęcia osoba. Pilnuje godzin, terminów, nawet często zapominalskich uczniów,odrabia to co musiała odwołać. W
  czasie wybuchu pandemii , Pani Paulina bardzo szybko i sprawnie przeszła na zajęcia zdalne z dziećmi. Zaskoczyła mnie miło ich forma.
  Szczerze - dawno nie spotkaliśmy tak uczciwego i sumiennego nauczyciela .
  W naszym domu, Pani Paulino, mówi się o Pani tylko i wyłacznie dobrze!
  Dziękujemy za włożoną w dzieci pracę.
  Karolina i Maciej

 • #8

  Laura (Monday, 06 March 2017 23:50)

  Świetne przygotowanie pod certyfikat językowy. Nauka zarówno gramatyki jak i konwersacji. Polecam każdemu.

 • #7

  Marcin (Monday, 10 October 2016 21:38)

  Zajęcia indywidualne na najwyższym poziomie. Idealnie dostosowane do potrzeb ucznia. Mnóstwo materiałów dodatkowych, interaktywnych, gier i zabaw pomagających w zapamiętywaniu. Polecam dla najmłodszych i tych starszych!!

 • #6

  Anna (Friday, 15 July 2016 09:39)

  Moim dwóm córom bardzo się podobały zajęcia. Dużo piosenek i gier. Pani Paulina ma super podejście do dzieci, nie ma tu nudnego siedzenia godzinę nad podręcznikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 • #5

  Zdzichu (Saturday, 02 July 2016 15:33)

  Na naukę nigdy nie jest za późno. W tej szkole podjęli się uczyć 60-latka.
  Mile spędziłem 2-tygodnie (około 6 godz) na konwersacji z przemiłą lektorką.
  Zajęcia na wysokim poziomie, każda lekcja fachowo przygotowana, rysunki, gry, plansze- zgodnie z tematem zajęć. Cierpliwość, poświęcenie i chęć przekazania wiedzy to domena tej szkoły, a jeszcze uśmiech i "luz" w rozmowie - nie trzeba więcej.
  Polecam naukę lub sprawdzenie swojej wiedzy u przemiłej pani Ingi.
  Jestem z woj. opolskiego, zajęcia były dopasowane do mojego czasu "kuracjusza", szkoła w dobrym położeniu, cena lekcji bardzo przystępna - znajdź czas i sprawdź swoją wiedzę, czas nie będzie zmarnowany. WARTO POLECAM
  Zdzichu

 • #4

  Elżbieta (Friday, 13 May 2016 22:16)

  dobre przygotowanie do zajęć zgodnie z potrzebami, elastyczność w terminach zajęć, duża pomoc i wsparcie. Przy kolejnej wizycie w Kołobrzegu chętnie znów skorzystam z lekcji indywidualnych :)

 • #3

  Izabela (Friday, 04 March 2016 14:11)

  Nie polecam jeżeli nie chcecie szybko nauczyć dziecka angielskiego lub sobie go przypomnieć.
  Wyjeżdżaliśmy całą rodziną do USA i potrzebowaliśmy nauczyć dziecko podstaw oraz przypomnieć sobie język angielski.
  Zajęcia prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze.
  Naszemu dziecku zajęcia mijały błyskawicznie i nie mogło doczekać się kolejnych.
  Grupy nieduże co umożliwia skupie się na każdym kursancie!!
  Tęsknimy Pani Paulino!! :*

 • #2

  Edu Club (Monday, 29 February 2016 16:59)

  Z wielką przyjemnością polecam zajęcia z języka angielskiego w DICE. Współpracujemy od kilku miesięcy, lecz już widzę efekty nauki Olivii (naszej klubowiczki i kursantki w DICE) - chętnie chodzi na zajęcia, wiele uczy się poprzez wspólną zabawę, ciekawe i nowoczesne metody nauki, kilka razy brała też udział w krótkich przedstawieniach w języku angielskim, przygotowanych wspólnie z innymi dziećmi ze szkoły DICE, a zaproponowanych przez panią Paulinę. Dzieci nie boją się mówić, co dla nich i dla rodziców powinno być najistotniejsze, ponieważ celem nauki języków obcych jest możliwość porozumienia się z kimś, kto nie zna języka polskiego. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam! I.Kowal

 • #1

  Jakub (Sunday, 28 February 2016 14:54)

  Praca w DICE była dla mnie fantastycznym doświadczeniem. Firma pozwoliła mi bez najmniejszego problemu połączyć pracę wraz ze studiami. Nie wspomnę już jak dużo praktyki pedagogicznej można wynieść z tak owocnej współpracy z tak świetnym nauczycielem jakim jest Pani Paulina Łoboda, która stawia na pierwszym miejscu ucznia. Dziękuje za możliwość uczenia się od najlepszych.