E-BOOKI

RABAT 10% - przy zakupie  3 książek.

RABAT 15% - przy zakupie minimum 6 książek. 

WSZYSTKIE E-BOOKI SĄ W FORMACIE .PDF. Mogą być używane do przeprowadzenia zajęć  ZDALNYCH (ONLINE) z UŻYCIEM WIRTUALNEJ TABLICY, samodzielnego WYDRUKU lub samodzielnej NAUKI w domu!

PRZEJDŹ DO SKLEPU PONIŻEJ lub  KUPUJ NA ALLEGRO .

Angielski. Egzamin ósmoklasisty (część pisemna)
E-book samouczek do ćwiczenia pisania! E-book przeznaczony zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli pragnących uczyć za pomocą gier i zabaw językowych. Ilość stron: 56 Poziom: A2/B1 ... (Read More)
From 12,50 zł
Angielski. Matura rozszerzona (część pisemna)
E-book samouczek do wyćwiczenia umiejętności pisania. E-book ma na celu przygotowanie maturzystów do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. E-book zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Ilość stron: 109 ... (Read More)
From 17,00 zł
Move, Dude! Don't Be Rude!
E-komiks do ćwiczenia samogłosek długich. Idealny zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli pragnących nauczyć dzieci czytania i poprawnej wymowy. Ilość stron: 22   ... (Read More)
From 8,50 zł
Mówię i czytam po angielsku. Samogłoski długie
E-poradnik z naklejkami. E-book przeznaczony zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli pragnących nauczyć dzieci czytania i poprawnej wymowy. Ilość stron: 41   ... (Read More)
From 8,50 zł
Mówię i czytam po angielsku. Samogłoski krótkie
E-poradnik z naklejkami. E-book przeznaczony zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli pragnących nauczyć dzieci czytania i poprawnej wymowy. Ilość stron: 55 ... (Read More)
From 8,50 zł
My Body (moje ciało), Pets (ziwerzątka), Toys (zab
KOMPLET gier i zabaw dla przedszkolaków/ klasy pierwszej do samodzielnego druku lub do użycia na tablicy wirtualnej (lekcje online)! ILOŚĆ STRON (komplet e-booków):  180   ... (Read More)
From 21,00 zł