19. September 2023
Unit 0 (Welcome)
Make a Wish Rafał Łoboda
12. July 2023
Opowiadanie (zeszyt ćwiczeń) do wyćwiczenia czasu teraźniejszego (Present Simple) oraz słownictwa! Poziom A2/B1

19. September 2022
Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z DARMOWEJ (dla naszych kursantów) platformy do utrwalania i powtarzania słówek (na podstawie wybranego podręcznika). Wystarczy dołączyć do klasy i można korzystać w nieograniczony sposób z różnych gier językowych!

Angielski z Minecraft!
02. September 2022
Adventures in English with Cambridge!

07. June 2022
Ucz się słownictwa w kontekście! Czytaj opowiadanie oraz wpisz odpowiednią formę wyrazu! Znajdź synonimy, antonimy, dopasuj odpowiedni wyraz! Doskonała pomoc dla pasjonatów języka angielskiego, moli książkowych albo uczniów przygotowujących się do egzaminów językowych (np. matura poziom rozszerzony, egzamin B2 First [FCE] lub wyżej).

28. April 2022
Ucz się idiomów za pomocą zabawnych historii! Angielskie idiomy w opowiadaniach (w języku polskim) dla dzieci i młodzieży. Nauka idiomów angielskich wcale nie musi być ciężka! Doskonała pomoc uczniów pragnących rozwinąć swoje słownictwo i umiejętność czytania. Polecane szczególnie dla uczniów, którzy lubią czytać opowiadania, a nie tylko wykonywać kolejne ćwiczenie w podręczniku! NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI ANGIELSKIEGO. Książka napisana jest w języku polskim, idiomy...

11. December 2021
Ucz się słownictwa w kontekście! Czytaj opowiadanie, wstaw odpowiedni wyraz oraz odpowiedz na pytania do tekstu. Doskonała pomoc dla pasjonatów języka angielskiego, moli książkowych albo uczniów pragnących rozwinąć swoje słownictwo i umiejętność czytania. Polecane szczególnie dla uczniów, którzy lubią czytać opowiadania, a nie tylko wykonywać kolejne ćwiczenie w podręczniku! POZIOM A2/A2+ Nagrania audio całego tekstu oraz gry utrwalające słownictwo są dostępne w...

10. December 2021
Ucz się gramatyki w kontekście! Czytaj opowiadanie oraz wpisz odpowiednią formę czasownika! Doskonała pomoc dla pasjonatów języka angielskiego, moli książkowych albo uczniów przygotowujących się do egzaminów językowych (np. matura podstawowa/rozszerzona, egzamin FCE).

10. December 2021
Ucz się gramatyki w kontekście! Czytaj opowiadanie oraz wpisz odpowiednią formę wyrazu! Doskonała pomoc dla pasjonatów języka angielskiego, moli książkowych albo uczniów przygotowujących się do egzaminów językowych (np. egzamin ósmoklasisty, matura podstawowa/rozszerzona, egzamin FCE).

Show more