Czytaj i ucz się!

Grammar in Context to unikalna seria książek przeznaczonych dla osób, które chcą poćwiczyć język angielski (słowotwórstwo) w inny, niekonwencjonalny sposób! Nie jest to podręcznik, leczy opowiadanie, które trzeba uzupełnić odpowiednimi formami wyrazu. 

RABAT 10% - przy zakupie  3 książek.

RABAT 15% - przy zakupie minimum 6 książek. 

Paczkomat Inpost - 13, 00 (do 6 książek).

Darmowa wysyłka: zamówienie za minimum 100 zł.

Dowiedz się więcej o "A Siren's Love"!

A Siren's Love

 

Opowiadanie (zeszyt ćwiczeń) do wyćwiczenia czasów przeszłych (Past Simple, Past Continuous, Past Perfect Simple, Past Perfect Continuous). 

Ilość stron: 105

Poziom: B1/B2

Z KLUCZEM ODPOWIEDZI!

W przygotowaniu!

20,00 zł

  • Dostępny
  • Delivery in 5-8 days

Mroczna reinterpretacja klasycznej baśni. Mała syrenka kocha ludzkiego księcia, nie zawaha się przed niczym, aby go zdobyć. 

Idealna  pomoc językowa dla uczniów przygotowujących się do egzaminów na poziomie od B2 do C1 (matura, FCE, CAE), miłośników języka angielskiego oraz studentów anglistyki.Dowiedz się więcej o „Into Battle, My Fellow Sheep!"

Into Battle, My Fellow Sheep!

Opowiadanie (zeszyt ćwiczeń) do wyćwiczenia czasu Past Simple (poziom A2/B1). Zawiera słowniczek trudniejszych wyrazów na poziomie B1/B2.

 

Ilość stron: 94

Poziom: A2/B1

Z KLUCZEM ODPOWIEDZI!

26,00 zł

  • Dostępny
  • Delivery in 5-8 days

Pełna humoru opowieść o stadzie owiec, które podejmuje walkę z wilkiem.

Idealna  pomoc językowa dla uczniów przygotowujących się do egzaminów na poziomie B1  (egzamin ósmoklasisty, matura podstawowa) lub  miłośników języka angielskiego.How Basset Hounds Lost Their Pounds!

 Opowiadanie (zeszyt cwiczeń) do  wyćwiczenia czasów teraźniejszych (Present Simple, Present Continuous, Present Perfect Simple, Present Perfect Continuous), słownictwa oraz czytania ze zrozumieniem!

 

Poziom B1/B2

Ilość stron: 178

Poziom: A2/B1

 

Z KLUCZEM ODPOWIEDZI!

20,00 zł

  • Dostępny
  • Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Kiełbaski i telewizja to ulubione rozrywki dwójki leniwych Bassetów. Tylko trener Fitdog może przekonać je do wegetariańskiego, pełnego ruchu trybu życia. Czas rozpocząć walkę o zdrowie!Dowiedz się więcej o "Make a Wish"!

Make a Wish

Opowiadanie (zeszyt ćwiczeń) do  wyćwiczenia czasu teraźniejszego (Present Simple) oraz słownictwa!

Poziom A2/B1

 

Ilość stron: 180

Poziom: A2/B1

 

Z KLUCZEM ODPOWIEDZI!

29,99 zł

  • Dostępny
  • Wysyłka w ciągu 1-3 dni

Autor: Rafał Łoboda

Co zrobić ze skarbem, który spełnia życzenia wszystkich prócz właściciela? Mrówka Babot ma rozwiązanie - zakłada kram, w którym każdy może spełnić swoje pragnienia... za opłatą. O czym marzą mrówki? Co się stanie, gdy ich życzenia się spełnią?